אם אתם רוצים לגור בבית פרטי חדיש רחב ידיים ויפהפה, אם אתם עובדים במרכז אבל נמאס לכם מהדוחק ורוצים לנשום אוויר צח וליהנות מנוף מרהיב, ואם אתם רוצים לגדל את ילדיכם במושב נהדר ולהשתייך לקהילה איכותית וחזקה, אתם מוזמנים להתרשם מהרחבת מושב סלעית.

 על ההרחבה 
פרויקט הרחבת מושב סלעית מבוצע על ידי חברת אמפא - מליבו מחברות הבנייה הגדולות והמנוסות במשק. הרחבת המושב כוללת 120 יחידות בשני שלבי ביצוע.

שלב א' הסתיים וכולל 40 בתים פרטיים בשלבי בנייה מתקדמים, על מגרשים של חצי דונם.
הבתים בהרחבת המושב מתוכננים אדריכלית להתאמה מלאה לסביבה כך שיהנו כולם מן הנוף המרהיב הנשקף מן המושב וכמו כן תוך התאמה מלאה ומפנקת לצורכי המשפחות אשר תתגוררנה בהם.
שלב ב' - כעת בשיווק. 

על המושב 
סלעית הוא מושב עובדים במזרח השרון הממוקם ק"מ בודדים מצפון לכוכב יאיר. המושב הוקם על ידי תנועת ההתיישבות של משקי חרות בית"ר, רוב תושביו חילונים. ראשיתו של היישוב בהיאחזות נח"ל שעלתה על הקרקע בדצמבר 1977 על שרידי בסיס של הלגיון הירדני שישב במקום עד מלחמת ששת הימים. ב 29 באוגוסט 1979 עזב הנח"ל את המקום ועלו אליו 15 משפחות המתיישבים הראשונים.המושב הוא בעל אופי חקלאי ובו חממות ולולים. בצמוד לישוב אזור תעשיה. תלמידי בית ספר יסודי לומדים בבית ספר "יחדיו" שבקיבוץ רמת הכובש, תלמידי החטיבה והתיכון לומדים בבית הספר "עמי-אסף" שבבית ברל. היישוב נמצא כ- 4 קילומטרים ממזרח לקו הירוק, גדר ההפרדה מזרחה לו. 

יזם : אמפא מליבו
משווק : היילנד ייזום ושיווק נדל"ן
 

לשיחה מידית עם נציג 09-3722702

לקבלת הצעה
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:
 
שם:
טלפון:אימייל:
הודעה