פרויקט פנטזיה בשכונה הירוקה ביקנעם
היחיד שאינו בבניה רוויה בשכונה החדשה ביקנעם!

פרויקט פנטזיה הוא הדובדבן שבקצפת בשכונת שער הגיא החדשה ההולכת ונבנית ביקנעם המערבית.
שכונת שער הגיא, שכונה אקולוגית חדשה המשתרעת על שטח של כ-800  דונם וצפויים להיבנות בה כ- 1,400 יחידות דיור בהתאם להגדרות של תכנון ירוק. השכונה מאופיינית במרחב ציבורי גדול וירוק הן של בתי ספר, גני ילדים, מגרשי ספורט משולבים והן של שטחים ירוקים פתוחים וגני משחקיםבשכונה צפויים להבנות שבילים רבים מתוך מטרה לעודד עיסוק בספורט: הליכה, רכיבה על אופניים ובנוסף, שבילי השכונה יחוברו ליער אליקים ולשכונת הביוספריה רמות מנשה.

תוכנית הבינוי כוללת דירות, פנטהואזים קוטג'ים ובתים פרטיים: פרוייקט פנטזיה כולל מגוון יחידות דיור בעלות אופי ייחודי ומפרטים מפנקים, החל מיחידות קוטג' עם גינות מרווחות דרך דירות 4 ו 5 חדרים עם מרפסות רחבות ידיים ועד לבתים בודדים של 170 מ"ר.


פרויקט פנטזיה יבנה מתוך תפיסה של התייעלות אנרגטית, דבר שיהווה חיסכון משמעותי בחימום וקירור הבתים.
המיקום האסטרטגי של הפרויקט והשכונה הופכת אותו למבוקש מאוד , הפרויקט משקיף על נוף ירוק וממוקם 5 דקות מכביש 6 וכ -  45 דקות נסיעה ממרכז הארץ.


בפרויקט נותרו הדירות:

דירת 4 חד' פנטהאוז אחרונה 70 מ"ר מרפסות - מחיר 1,470,00  ש"ח
4 דירות 5 חד' פנטהאוז - מחיר 1,450,000 ש"ח
6 דו משפחתיים של 6 חדרים על כרבע דונם -  1,950,000 ש"ח
 
 
הקבלן המבצע הוא קבלן ותיק בעל נסיון עשיר בנייה בכל רחבי הארץ - האחים פתחי והחברה המשווקת היא היילנד.
לפרטים נוספים אודות תוכנית החינוך ביוקנעם - לחצו!
 
לקבלת הצעה
הרחבת יחיעם
ההרחבה הקהילתית בקיבוץ יחיעם בנויה בתוך חורש טבעי וטובלת בירק. נגישות לערים מרכזיות וגישה מהירה לרכבת, מעניקה לתושבי ההרחבה את האפשרות ליהנות מכל העולמות: טבע פראי, חיי קהילה שוקקים, חינוך קיבוצי איכותי וגישה מהירה למרכז ולערים הגדולות בצפון.

לחץ כאן למידע נוסף
טורקיז - חיפה מערב

השכונה החדשה, חיפה מערב, המציעה איכות חיים ורמת שירותים עירוניים מודרניים המותאמים למאה ה- 21, מוקם פרויקט מגורים ייחודי בסטנדרט אברהמי - טורקיז

לחץ כאן למידע נוסף